Historie firmy

V porevoluční době v březnu roku 1990 vzniká ve Varnsdorfu jedno z prvních soukromých kadeřnictví. Nový podnik nese jméno Kadeřnictví H+M a zakladatelkami jsou Hana Hüblerová a Mária Jelínková. Z malé provozovny v prostorách bývalého krejčovství v Poštovní ulici se brzy stává jedno z nejúspěšnějších kadeřnictví v širokém okolí. Zákazníci dojíždějí i více než 100 km. Vzhledem k výhodné pozici u hranic s Německem a Polskem výjimkou není ani zahraniční klientela.

 

Po šesti letech od otevření kadeřnictví přichází žádoucí nabídka na výhodnější umístění. Město Varnsdorf nabízí do pronájmu prostory na ulici Legií, tehdejšího obchodu s oděvy později také koloniálu s botami a kosmetikou. Lukrativní prostory v centru města si společnice pronajímají a následuje rozsáhlá rekonstrukce. Slavnostní otevření Kadeřnického Salonu H+M se koná 3. března 1997. Salon má k dispozici a dodnes stále nabízí šest míst obsluhy, čtyři dámská a dvě pánská. Ve stejném roce přichází do salonu také kadeřnice Monika Hüblerová, dcera majitelky.

 

V roce 2001 se Mária odlučuje od své společnice Hany a otvírá konkurenční kadeřnictví - Studio Maruška v Atriu na ul. T.G.Masaryka. V témže roce, nyní již v Kadeřnickém Salonu Hana Hüblerová, se Monika pouští do nového oboru a zřizuje služby vizážistiky, poradenství a líčení.

 

Za tři roky se stává péče o zákazníky ještě komplexnější a v salonu začíná manikérka Monika Ulvrová s přírodní manikúrou Jessica. Firma také vylepšuje svou prezentaci formou prvních webových stránek.

 

V letech 2005 a 2006 získává Monika Hüblerová významná ocenění a to titul Mistryně ČR v make-upu a další prestižní titul Mezinárodní 1. vícemistrině v make-upu v německém Düsseldorfu. Na podzim roku 2006 navíc uděluje společnost WELLA CZ našemu kadeřnickému salonu titul Eurosalon Wella. Jeho slavnostního udělení konajícího se 19. října 2006 se účastní nejvyšší představitelé společnosti WELLA CZ, vizážisté, módní návrháři a hosté. V témže roce 2006 zahajuje provoz také internetový obchod (www.trucco-hublerova.cz) zaměřený na vlasovou kosmetiku značky WELLA, a na profesionální dekorativní kosmetiku značky SEBASTIAN TRUCCO.

 

Zatím poslední úspěch zaznamenal Salon za práci Moniky 1. dubna 2011 na Mistrovství České republiky v make-upu ziskem 2. místa.

 

V průběhu let zůstává neměnná kvalita služeb díky pravidelnému proškolování personálu na odborných seminářích. Salon spolupracuje s kadeřnickými i módními časopisy, významnými fotografy a návrháři a svou precizní práci předvádí i na řadě přehlídek.

 

zobrazeno: 10143x
Vyhledávání

pict
Napište nám
Váš email
Součet 9 a 1 (antispam)
pict
Doporučte nás
Váš email
Adresát

Počet návštěv: 24145

Kadeřnický salon Hana Hüblerová, Legií 1954, 407 47 Varnsdorf, +420 412 371 889
webmaster: info@salon-hublerova.cz, powered on bubilegCMS v2.3L