Doporučení pro nevěsty


Krásné šaty, skvělý make-up, vkusný a slušivý účes, to je každodenní vizitka, ve svatební den však důležitá dvojnásob. Proto jsme sepsali naše doporučení pro nevěsty. Nevíte-li jaký účes zvolit, rádi vám poradíme a o vše se postaráme, abyste si mohla vychutnat plně krásu a jedinečnost svatebního dne. Svatební účesy na základě přání nevěsty navrhneme a po dohodě upravíme. Svatební účesy jsou specifické tím, že musí držet tvar celý den, proto je velmi důležité je dobře upevnit.

Před samotným dnem D je potřeba se s nevěstou minimálně jednou sejít a to nejlépe v týdnu před samotným svatebním dnem. Při svatební zkoušce vyzkoušíme několik variant účesů a make-upů, dále předpřipravíme vlasy. Nejčastěji provádíme tónování vlasů (přeliv) a hloubkovou regeneraci vlasů, aby byly ve svatební den krásně lesklé. Pokud si nevěsta přeje, je samozřejmě možné provést i větší kadeřnické úkony, jako je melír, barvení či stříhání. To ovšem není zahrnuto v ceně zkoušky.

Z časových důvodů je vhodné se sejít na dvakrát. Na zkoušku doporučujeme nevěstám, aby si s sebou přinesly vlasové ozdoby a doplňky (květy, korálky, perličky, peříčka, stuhy, korunku či závoj), které budou mít na sobě. Pokud je to možné, také foto svých šatů pro naší lepší představu celkového ladění. Důležitá je i květina, typ a barva. Nevěstám i ženichům se také postaráme o úpravu nehtů přírodní manikúrou fi. Jessica. Lakujeme také nehty na nohou, pedikúru neprovádíme.

Nezapomínáme ani na maminky nevěsty a ženicha, družičky, svědkyně, svědky a ostatní svatebčany. V případě zájmu je prosím nezapomeňte předem objednat. Za příplatek je možno provést úpravu na místech, kde je nás potřeba.

Vzhledem k naším zkušenostem ze soutěží, přehlídek a stáží máme k dispozici i celou řadu profesionálních fotografů, se kterými spolupracujeme, a můžeme vám je tak v případě zájmu doporučit. A nejen to. Poradit vám můžeme i s kvalitními a zkušenými floristy jak ve Šluknovském výběžku, tak v Praze a velmi dobrou spolupráci a konkréní tipy máme též v nedalekém Německu.