Manikúra


Přírodní kultivační systém JESSICA´s

Nabízíme propracovanou individuální péči, která Vás krok za krokem přivede ke krásným nehtům. Systém JESSICA respektuje Vaše nehty, podporuje jejich zdraví, růst a přirozenou krásu. Každý problém má své řešení. Systémová nehtová péče Jessica rozlišuje jednotlivé druhy nehtů, stejně jako je již běžné u vlasů nebo pleti. Podstatou řešení silných a pěkných vlastních nehtů je dobře zvolená kvalitní péče. Základem je jeden z osmi druhů podkladových laků na nehty, který nehet oživí a vyzdraví jej. Podkladové laky se vybírají podle způsobu poškození nehtů. Po té volíme různé druhy korektorů a krémů na záděry a rány, posilující esence, a teprve pak můžeme vybrat efektní barevný lak. Jessica staví své produkty na přírodních zdrojích, díky nimž chrání nehty od různých neduhů.

manikúra Phénom

 

Phénom

Fenomentální laky od fi Jessica s rychlou aplikací s rovněž rychlým vytvrzením přirozeným světlem. Žádná LED ani UV lampa!
Lak se neloupe, je odolný vůči opotřebení a vydrží až 10 dní. Navíc chrání nehty a odstraňuje se snadno jako klasické lakování.

GELeration

Gel v lahvičce GELeration sice vypadá jako lak, ale má životnost gelu. Tato produktová řada umožňuje nehtovým designérkám vytvořit nejtrvanlivější manikúru a pedikúru, která je k dispozici. Inovativní GELeration manikúra a pedikúra je ideální pro aktivní ženy, které chtějí pohodlí, snadnou a rychlou aplikaci a odstraňování. Bezkonkurenční je barevná stálost.
10 důvodů, proč právě GELeration

 

GELeration

 

p-shine

P-Shine

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - rozštěpené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P-Shine leštění nehtu, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do 14 dnů doplňovat. Hlavními složkami P-Shine je včelí vosk a křemičitá hlinka.
P-shine se provádí zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 min a doporučená další návštěva je za 2-3 týdny.
Tento způsob ošetření je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.