Účinná zbraň proti řídnutí vlasů


Zákazníci potvrzují výrazné zlepšení

Nyní máte možnost u nás nejen Nioxin pro domácí péči zakoupit, ale také přijít na Nioxin ošetření do salonu. Ošetření stojí od 350 Kč, je vhodné pro ženy i muže, a provází ho příjemná opakovaná masáž pokožky hlavy.

V salonu můžeme navíc ošetření zintenzivnit o tzv. Booster - oživí, posílí a vyzvedne vlasy od kořínků. Jedná se o intenzivní neoplachující péči pro problematické partie se sníženou hustotou vlasů, jež byla vytvořena speciálně pro místa s nízkou hustotou a pokročilé vypadávání vlasů.

nioxin

Dále vyzkoušejte:

Dermabraze - vlasový peeling

(Toto ošetření je dostupné pouze ve kvalifikovaných salonech, které absolvovaly profesionální školení Nioxin. Ošetření doporučujeme opakovat v šestitýdenních intervalech.)

Density protection - působí proti lámavosti vlasů

 

Řada Nioxin

Patří mezi nejoblíbenější produkty proti řídnutí vlasů. Je doporučovaný předními kadeřníky v Americe a již podesáté vítězem soutěže Stylist Choice Award. Více než 70% lidí, kteří Nioxin zkusili, zaznamenali jeho pozitivní výsledky již v prvních čtyř týdnech. Nioxin je kompletní řada produktů, které byly připraveny na míru vašim vlasům a pokožce, zvyšuje plnost u každého jednotlivého vlasu, vlasy ozdravuje, dodává jim pružnost a postará se o jejich viditelné posílení.

 

Co Nioxin umí?

- zredukuje lámavost vlasů
- dodá vlasům objem
- zesílí texturu vlasů
- posílí vlasy a chrání kutikuly před poškozením
- očistí pokožku od nadměrného kožního mazu

Vyberte si jeden ze šesti systémů na míru

Jaké máte vlasy: přírodní nebo chemicky poškozené?
Jaké je stádium vašeho řídnutí vlasů: normální nebo výrazné řídnutí?
A jaká je struktura vašich vlasů? Jemné nebo normální až silné vlasy?