Pomáháme vám vypadat lépe

 

Špičkovou péči poskytujeme zákazníkům z širokého okolí Šluknovského výběžku, z regionu Děčínska, Liberecka a Českolipska i z Prahy.
Každá z nás absolvuje minimálně 5 školení do roka.
Každoročně vychystáme více než 50 svateb.
Denně vybíráme ze 162 odstínů barev, které máme trvale skladem.
Víme, co (se) sluší, jsme zavedená firma s více než 22letou tradicí.

Monika Hüblerová Javůrková

kadeřnice, vizážistka, majitelka salonu

„ Vnímám zákazníka, už když bere za kliku a hlavou mi běží, co vše by mu od nás slušelo. Jen kadeřnictví mi v tomto směru nestačilo, proto jsem se pustila i do vizážistiky. Výsledek zkrátka musí ladit jako celek a vzít za srdce. Jen krátkodobé výsledky pro fotku by mě ale netěšily tolik, jako když vidím zákaznice, které daly na naše rady, a jejich vzhled a často i sebevědomí to výrazně posunulo.

Dokonalost je v detailech. Je pro mě důležité najít rovnováhu mezi mou vlastní představou o dokonalém výsledku a představou klienta. Nebojím se však říct ne, pokud o tom nejsem přesvědčená.“

Co mě baví

 

Když nepracuji v salonu, vzdělávám se a objevuji nové cesty a možnosti pro firemní i osobní rozvoj. Každá situace a každá zkušenost jsou pro mne inspirací, proto se kromě světa krásy zajímám také o psychologii a numerologii.

Volné chvíle trávím s rodinou a mám-li čas sama pro sebe, ráda fotím, aranžuji, vařím a v současnosti chodím Nordic Walking.

 

Hana Hüblerová

Hana Hüblerová

ZAKLADATELKA SALONU, KADEŘNICE

Jméno nám dala maminka Moniky a zakladatelka firmy Hana Hüblerová. Kadeřnická zástěra i nůžky jí v současné době visí na hřebíku, radost jí tak dělají především vnoučata.

Tereza Kampfová

kadeřnice

„Monika kdysi líčila mou kamarádku, kterou jsem česala na ples. Tu účes zaujal natolik, že mi poslala po kamarádce svou vizitku a pozvání do Salonu. Šla jsem do toho s tím, kdo jiný by mě tolik naučil než ona. A bylo to tak.
Kdybych si měla z roku vybrat jedno období, které mě baví nejvíce, je to léto. Nejen kvůli svatbám, ale všeobecně. Jaro a léto je takový přelom, kdy si lidé začínají chodit víc pro změnu, více experimentují a přichází k nám poprvé i noví lidé. Za sedm let v Salonu vidím velký posun u mužů. Zatímco dříve chodili se slovy ‚to máte za pět minut‘ nebo se děsili mytí hlavy, dnes se ke mě přichází nechávat více opečovávat.“

 

Co mě baví

 

Ve volných chvílích se věnuji své jezevčici Betynce. Trávíme spolu všechen volný čas a je nám fajn. Jezdíme na výlety, chodíme na procházky. 

Když se stane, že je Bety unavená a potřebuje chvíli klidu, vezmu brusle a vyrážím sama.“

 

Jana Krejčí

kadeřnice

 „Baví mě rozmanitost. Baví mě barvy a kreativní procesy. Proto je pro mě práce kadeřnice ta pravá. V našem salónu mám prostor neustále se zlepšovat a učit novým věcem. Ráda využívám školení u špičkových profesionálů a sleduji moderní trendy. Abych dosáhla co nejlepšího výsledku, neváhám se poradit s kolegyněmi, které mohou mít s daným typem střihu, barvy nebo účesu větší zkušenosti. Týmová práce je základním stavebním kamenem našeho salónu. Potřebujete po náročném pracovním dni chvilku jen pro sebe? U mě ji zaručeně budete mít. Užijete si masáž hlavy, vaším vlasům dopřeji tu nejlepší péči a vy naberete novou energii. Ráda se postarám o vlasy žen, mužů i dětí. Baví mě zaplétat nejrůznější účesy z dlouhých vlasů. Pánům mohu nabídnout střihy ve stylu barber i klasiku.“

Co mě baví

„Mám ráda činnosti, ve kterých mohu popustit uzdu fantazii – malování a kreslení a také tvoření. I ve volném čase se nechávám inspirovat videi o vlasech a novinkách v péči o ně.

Také miluji knihy, odpočívám u nich. Při jejich čtení se dostanu díky nim do „jiného“ světa. Nebo také odpočívám u hraní na klávesy.

Mým největším koníčkem je ale fitness. Chodím pravidelně do posilovny a když není čas, zacvičím si doma, zajdu na procházku nebo se jen protáhnu. Pohyb ve svém životě potřebuji.“

Hledáme nové kolegy

Pokud byste chtěli doplnit naše řady, jsme otevřeni spolupráci. Stále hledáme brigádníky, nabízíme praxi pro žáky učilišť z našich oborů – kadeřnice, vizážistka, manikérka, pedikérka.

Více informací o možné spolupráci najdete na stránce Kariéra.

Partneři Salonu Hüblerová

Klientela, co se ráda vrací

TOS Varnsdorf
Od roku 1997

Schäfer Sýkora
Od roku 2005

Benteler
Od roku 2012

Fotografové Salonu Hüblerová

Pavlína Pražáková 

Floristky Salonu Hüblerová

Kathrin Ressel

Simona Pohanková

Čím potěšíme my vás, víme. na oplátku nám často nosíte něco na zub. Největší radost nám ale stejně dělají květiny. Děkujeme za ně!

Veškeré fotografie zveřejněné na tomto webu jsou vizualizací práce týmu Salon Hüblerová.

Objednejte se

+420 412 371 889

Fakturační údaje

Monika Javůrková Hüblerová
Legií 1954, 407 47 Varnsdorf, CZ
IČO 67871828

Inspirujte se