Péče o vlasy & vizáž nejen pro nevěsty

Svatba je neopakovatelný den, a to zejména pro ženu, pro niž hraje významnou roli odstín kytice až po styl písma na jmenovkách u svatebního stolu. Výsledný dojem na svatbě zkrátka ovlivňuje mnoho věcí a s celou řadou z nich si umíme poradit. 

Den zázraků

Dovedete si představit, že se ráno ve svatební den plačky vzbudíte, víte, že nemáte svatební šaty, a přesto za několik málo hodin odcházíte ze salonu šťastná, krásná a v úplně nových šatech? I takové zázraky jsme už zařídily. Nejlepší jsme ale především v:

Svatební účesy pro nevěsty

Svatební účes máme rády pod kontrolou už několik měsíců předem. Ochablé vlasy umíme vyživit, dodat jim objem i lesk, podpořit jejich maximální regeneraci a ve svatební den vše už jen zúročit do skvělého výsledku. Varianty účesu přizpůsobíme vaším vlasům, typu obličeje, vašemu charakteru, střihu šatů a kytici. V týdnu před svatbou proto doporučujeme zkoušku svatebního účesu. Zároveň vyzkoušíme svatební make-up, abyste měla ucelenou představu o výsledku.

Make-up & vizážistika pro nevěsty

Líčení ve svatební den musí být bezchybné – pro oči přítomných i pro objektiv fotografa.  Zároveň musí dokonale ladit k šatům a kytici, a vydržet nekompromisně celý den. Perfektní make-up dotváří fotografie, ke kterým se budete vracet celý život. Právě z toho důvodu připravujeme make-up vždy na míru nevěstě tak, aby vytěžil z rysů tváře maximum a nedokonalosti potlačil.

Chcete-li si svůj den užít bez obav do poslední minuty, máme pro vás odpolední refresh make-upu a účesu přímo na místě svatby. Rádi za vámi dojedeme i mimo náš kraj.

Služby pro maminky

& svědkyně, družičky a babičky

Víme, jak je důležitý svatební den také pro maminky, babičky, samozřejmě svědkyně a další dámy na svatbě. O všechny se umíme postarat stejně pečlivě, jako by se samy vdávaly. Včas si však zarezervujte termín, abychom byly k dispozici v plné sestavě a hýčkání se dostalo na všechny.

 

Služby pro ženichy & svědky, tatínky a dědečky

Po perfektním účesu netouží jen ženy. Důkazem jsou nám muži přicházející do našeho salonu se stále častějším zájmem o barber služby. Proto se jezdíme pravidelně školit také v aktuálních pánských trendech. Spokojený od nás tak odchází stylový ženich, konzervativnější děda i rošťácký vnuk.

Svatební účesy a make-up salonu Hüblerová

"Chtěla bych poděkovat celému týmu salonu za jejich skvělou práci. Nikomu jinému už bych svoje vlasy nesvěřila a to jsem zkusila několik rádoby skvělých salonů. Hüblerovy mě česaly a líčily na maturitní ples, promoci a nyní i svatbu, lepší profesionalitu jsem ještě nikde jinde nenašla. Jejich práce je i jejich koníčkem a je to moc vidět. Skvělá práce!"

Míša P.

Veškeré fotografie zveřejněné na tomto webu jsou vizualizací práce týmu Salon Hüblerová.

Objednejte se

+420 412 371 889

Fakturační údaje

Monika Javůrková Hüblerová
Legií 1954, 407 47 Varnsdorf, CZ
IČO 67871828

Inspirujte se