Proměny

Chceme podpořit méně odvážné ženy, které touží po změně. Nebojte se svěřit do naší odborné péče. Víme jak na to, abyste vypadaly skvěle!
Svůj den si u nás užijete naplno. Odpočinete si, získáte novou energii, budete mít radost. Pokud toužíte po nové image s krásnými fotografiemi na památku, jste u nás rozhodně správně. Nabízíme proměny s fotodokumentací od těch nejlepších fotografů regionu.

Neváhejte se objednat!

Proměna paní Vlaďky

Vlaďka přišla s prosbou udělat něco s jejími vlasy. Dala nám plnou důvěru. Navrhly jsme, že dodáme krásnou barvu a zdravý lesk nejen vlasům, ale že uděláme celkovou proměnu. Odvážně souhlasila, zajistily jsme fotografa a padnoucí outfit. 

Z Popelky princeznou

Zapůjčení oblečení: Eva Kolnerová – EK Styl
Realizace vlasů a make-upu: Monika Javůrková Hüblerová
Fotky:  Aleš Funke

Když jsem dnes ráno šla na svoji proměnu do salónu vůbec jsem nevěděla co vše mě bude čekat. Takže jsem byla trochu nervózní. Jsem typ který o sebe nějak nepečuje. Uvítání v salónu bylo velice příjemné. Po domluvě jsem Monice nechala volnou ruku. A řeknu vám, to bylo to nejlepší co jsem mohla udělat. Dokázala udělat z popelky princeznu. A jsem jí strašně moc vděčná, že mi ukázala to co jsem dávno zapomněla. Každá žena když se krásně učeše, namaluje a oblékne tak je krásná. Za to co pro mne udělala jí patří velký dík. Kdo by váhal tam jít, tak neváhejte opravdu to stojí z a to. By l to pro mě krásný den plný zážitků, relaxace a pohody. Ještě jednou moc moc děkuji

Vlaďka

Veškeré fotografie zveřejněné na tomto webu jsou vizualizací práce týmu Salon Hüblerová.

Objednejte se

+420 412 371 889

Fakturační údaje

Monika Javůrková Hüblerová
Legií 1954, 407 47 Varnsdorf, CZ
IČO 67871828

Inspirujte se